+38 (044) 564-77-33, +38 (095) 617-41-15, +38 (066) 986-85-23

Школа "Базис"

logo Basis

Відгук приватної школи "Базис"

До впровадження програмного забезпечення jSolutions питання автоматизації кейтерингу та організації збору замовлень на харчування у навчальному закладі було не вирішене. Адміністратору школи доводилося опитувати учнів про необхідність харчування і замовляти лише приблизну кількість порцій страв у постачальника. Така ситуація створювала труднощі у формуванні коректного обсягу замовлення для кейтерингу та подальшого формування рахунків.

Впровадження jSolutions було викликане потребою у вирішенні низки проблем. По-перше, автоматизувати процедуру замовлення харчування учнем на наступний тиждень з можливістю вибору бажаних страв. Нині, через власний кабінет для замовлення харчування батьки та учні мають змогу формувати, редагувати чи анулювати власні замовлення. По-друге, оптимізувати роботу адміністратора шляхом автоматичного формування переліку замовлених страв із зазначенням їх кількості, для кейтерингової компанії. Також програмне забезпечення дозволило формувати рахунки за харчування кожному учневі за будь-який необхідний період. Впровадження програмного забезпечення почалося з формування актуальної бази замовників харчування та меню страв. Для кожного учня був створений власний електронний кабінет з індивідуальним логіном і паролем. Адміністратору системи був наданий доступ до управління базою замовників, страв, замовлень тощо. Це значно оптимізувало роботу і дозволило оперативно вносити будь-які необхідні коригування. Реалізація функціоналу програмного забезпечення jSolutions має низку переваг, а саме: швидке керування базою учнів які харчуються та їх замовленнями, ведення поточного обліку, аналіз та ефективне планування роботи з постачальниками.

Враховуючи вигоди використання вказаного програмного забезпечення, надалі плануємо розширення співпраці з хмарною системою jSolutions у розрізі запровадження безконтактних ідентифікаторів, а також розвиток функціоналу інтерфейсу індивідуальних кабінетів замовників.

Адміністратори школи "Базис"

Інна та Анастасія

basis.kiev.uaЗамовити дзвiнок