+38 (044) 564-77-33, +38 (095) 617-41-15, +38 (066) 986-85-23

Система управління нерухомим майном

Програми для роботи з нерухомістю - крок до спрощення рутинних завдань

jSolutions Недвижимое имущество 1

Стрімкий розвиток бізнесу в сфері нерухомості став приводом для пошуку ефективного інструменту управління нерухомим майном. Це завдання є актуальним для рієлторів, відділів продажу забудовників, власників офісних центрів і правління ОСББ. З огляду на масштаби бізнесу пов'язаного з нерухомістю, програми для роботи з нерухомістю стали практично незамінними. Хмарна програма jSolutions представляє ринку України рішення для управління нерухомим майном, яке допомагає систематизувати інформацію щодо об'єктів житлового/нежитлового фонду і дозволяє в одній обліковій системі управляти об'єктами оренди/купівлі/продажу первинної, вторинної, комерційної нерухомості. Це в свою чергу полегшує роботу менеджерів з продажу та фахівців обслуговуючих організацій.

jSolutions Недвижимое имущество 2

Використовуючи хмарну програму, можна обслуговувати житлові комплекси, офісні центри, торгово-розважальні центри (ТРЦ), бізнес центри (БЦ), об'єкти житлово-комунального господарства (ЖКГ), обслуговуючі організації (ЖЕКи). Адміністрації БЦ і ТРЦ, працюючи з програмою можуть, не витрачаючи багато часу, бачити в системі вільні офіси, площі і надавати миттєву інформацію потенційному клієнту.

 

Програма для ріелторів. Підвищуємо ефективність агентств нерухомості

Агентство нерухомості, а точніше його фахівці, збираючи дані в інтернеті, аналізуючи сайти і ринок в цілому, формують базу даних для функціонування ріелторів в розрізі приватного сектору, дачних ділянок, багатоквартирних будинків. У разі появи потенційного покупця, який бажає купити квартиру, ріелтор може обробити масиви даних і зробити відбір за ціною, площею, місцем, кварталом, включаючи інформацію від посередників.

Для зручності роботи відділу продажів система jSolutions дозволяє успішно управляти всім нерухомим майном. Користуйтеся картками об'єктів з графічними схемами та зазначенням даних про розташування (будинок, корпус, поверх), квадратуру, кількість кімнат, вартість. Відділ продажу і ріелтори можуть працювати в системі в розрізі:

 • ведення документації по об'єкту (первинні документи, акти, рахунки);
 • ведення клієнтської бази;
 • ведення обліку проданих або зарезервованих об'єктів;
 • укладення договорів купівлі-продажу або оренди;
 • здійснення контролю оплат;
 • нарахування заробітної плати фахівцям відділу продажу і т.п.
 
jSolutions Недвижимое имущество 2

Система jSolutions дозволяє використовувати гнучку тарифну сітку для щомісячних нарахувань за електроенергію, воду, газ. Сформувати платіж і оплатити послуги стає дуже просто, оскільки система дозволяє вносити показання лічильників за минулий, поточний період і отримувати суму для формування рахунку на оплату, враховуючи пільги та субсидії. Квартплата, оплата утримання будинків, оплата прибудинкової території, база даних проживаючих і архів колишніх мешканців зберігаються в системі. Обробляйте заявки на ремонт і плануйте роботи на конкретного виконавця.

 

Керуйте ОСББ ефективно, прозоро, системно

Модуль jSolutions для управління нерухомим майном дозволяє автоматизувати бізнес-процеси властиві обслуговуючим організаціям (ЖЕК) і ОСББ. Обслуговуйте фонди житлового майна підвищуючи якість і зменшуючи витрачені ресурси. Функціонал програми забезпечує:

 • формування тарифів з урахуванням пільг, субсидій та інших соціальних критеріїв;
 • розрахунок комунальних послуг;
 • виявлення і моніторинг боржників;
 • нарахування штрафів за несвоєчасну оплату комунальних послуг;
 • організація планових/позапланових ремонтних робіт;
 • облік комунальних платежів;
 • ведення інформації про лічильниках (дата установки/зняття, номер)
 • нарахування заробітної плати співробітників обслуговуючої організації і т.п.
jSolutions Недвижимое имущество 2

Забезпечуйте зручний і безпечний доступ на територію

Інтеграція з іншими модулями системи розширює можливості в управлінні доступом на прилеглу територію. Система, в поєднанні з камерою і обладнанням для обмеження в'їзду (шлагбаумами, автоматичними стовпчиками - боллардами і т.д.), аналізує відеопотік і розпізнає номери транспортних засобів, звіряючи номерні знаки з базою номерів в системі, яким дозволено в'їзд. Якщо номер збігається з правами доступу (час, день, точка проїзду, автомобіль і т.п.), шлагбаум/ворота/боллард відкривається автоматично і авто заїжджає на територію. Програма автоматично фіксує і зберігає фактичний час в'їзду/виїзду і прикріплює фотографію з зображенням автомобіля і його номерного знака. Це дозволяє виключити несанкціонований в'їзд на територію.

 
Тестовий доступ
 


Замовити дзвiнок