+38 (044) 564-77-33, +38 (095) 617-41-15, +38 (066) 986-85-23, +38 (073) 218-42-21

Автоматизація бази відпочинку "Black Sea" система jSolutions

logo black sea

Відгук бази відпочинку "Black Sea"

База відпочинку “Black Sea” — перлинка Чорного моря, неймовірно гарне та комфортне місце, яке приємно вразить найвибагливішого гостя. Тут можна відпочити тілом і душею. На Вас чекають затишна територія з креативними зонами відпочинку, басейни (дорослий та дитячий), пляж, розважальна кімната для дітей, сучасні 2-х та 4-х місні номери, ресторан з вишуканою кухнею та привітний персонал, що подбає про якість Вашого відпочинку.

До придбання програми облік гостей доводилось вести в записнику. Іноді виникали неприємні ситуації з поселенням гостей. Одна з таких — в один номер приїхали два гостя... Тоді нам вдалось вирішити цю проблему, і ми зрозуміли, що в умовах сучасного бізнесу, якісний сервіс неможливий без застосування ІТ. Однією зі складових якісного сервісу є оперативність. Швидко реагувати на запити гостей нам допомагає програма jSolutions. Програма дозволяє побачити картину завантаження номерів в потрібний період, що в свою чергу, забезпечує швидке бронювання. Функціонал програми дозволяє налаштувати ціни з урахуванням сезонності, передоплату під час бронювання, зручно вести розрахунок з гостями.

Спеціалісти jSolutions швидко та якісно впровадили та налаштували програму. З впевненістю можу рекомендувати програму jSolutions іншим готелям, адже працювати в ній зручно та просто!

Керуючий бази відпочинку “Black Sea” - Калаянов Дмитро

https://www.instagram.com/blacksea_resort/Замовити дзвiнок