+38 (044) 564-77-33, +38 (095) 617-41-15, +38 (066) 986-85-23, +38 (073) 218-42-21

Магазин Good Food

Відгук магазину "Good Food"

Магазин "Good Food" - це магазин продуктів біля дому, який розташувався у сучасному ЖК “Чайка”. До запровадження системи jSolutions наш магазин працював з іншим програмним забезпеченням, яке займало багато часу було трудомістким, незручним та незрозумілим у використанні. Воно не задовольняло вимог ведення торговельної діяльності, потребувало проведення додаткових розрахунків (поза межами програми) для отримання вихідних даних, які були потрібні для здійснення економічного аналізу діяльності магазину та прийняття управлінських рішень щодо оптимізації тих чи інших процесів діяльності. Тому, власником було прийнято рішення про заміну наявного програмного забезпечення на більш сучасний та зручний у використанні програмний продукт (ПП), який допомагав би швидко реагувати на ринкові зміни.

Ознайомившись з модулем “Роздрібна торгівля” хмарної системи jSolutions ми переконались, що дана програма відповідає всім нашим вимогам. В процесі користування ми зрозуміли, що модуль “Роздрібна торгівля” системи jSolutions :

  • легкий у вивченні;
  • простий і зручний у використанні;
  • не потребує додаткових (ручних) розрахунків для здійснення економічного аналізу діяльності магазину;
  • допомагає миттєво реагувати на ринкові зміни та впроваджувати ефективну та правильну цінову політику;
  • дає змогу вчасно поповнити асортимент товару та спрогнозувати об'єми закупок;
  • допомагає легко і якісно проводити інвентаризацію (як в цілому по магазину так і окремих груп товарів).

Крім того, окремо хочеться відмітити якість обслуговування програмного забезпечення. Так, на початковій стадії впровадження і надалі спеціалістами jSolutions здійснювався повний супровід нашого магазину: надавались якісні та кваліфіковані консультації з усіх питань застосування продукту; враховувались всі наші побажання та зауваження щодо зручності у користування програмою; надавалась кваліфікована допомога при виправленні помилок, допущених нами під час користування програмою. працівники компанії jSolutions завжди чемно, ввічливо, з повагою та розумінням ставляться до своїх клієнтів. Ми дуже вдячні колективу компанії jSolutions за співпрацю.

Керуючий партнер магазину "Good Food"

Зінаїда Баєвська

 Замовити дзвiнок