+38 (044) 564-77-33, +38 (095) 617-41-15, +38 (066) 986-85-23

Інтеграція jSolutions з обладнанням

Перелік обладнання яке є сумісним з рішеннями jSolutions: реєстратори розрахункових операцій (РРО): електронні контрольно-касові реєстратори (ЕККР) і електронні контрольно-касові апарати (ЕККА); ваги; скануюче і зчитуюче обладнання: сканери штрих-кодів і зчитувачі магнітних/проксіміті карт; друкарське обладнання: принтери, чекові принтери і принтери для друку штрихкодових етикеток; торгові POS-термінали; обладнання системи контролю та управління доступом (СКУД).

Реєстратори розрахункових операцій (РРО).

1.ЕККР (підтримувані версії внутрішнього ПЗ):
 • Datecs - FP3530T(5.20, 5.00),
 • Datecs - FP320(4.01),
 • Мария-301МТМ (M301T3, M301T3+, M301T7, M301T10, M301T11)
 • МІНІ-ФП54.01 (5401F1),
 • Екселліо FP-2000 (1.00UA),
 • Екселліо FPP-350 (1.00UA, 2.00UA),
 • IKC-483LT (ОП-02)
2.ЕККА (підтримувані версії внутрішнього ПЗ):
 • Mini-500.02ME(52-01, 52-02, 52-07, 52-09),
 • Mini-600.04ME (64-01),
 • Mini-600.05ME(65-01)
На вимогу можуть бути безкоштовно підключені всі моделі РРО, присутні в Державному реєстрі РРО в списку обладнання, дозволеного для первинної реєстрації, з зазначеними для нього версіями внутрішнього ПО (актуальний реєстр можна знайти за адресою http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri-perelik/reestri), за умови надання: протоколу обміну, самого РРО та кабелю для підключення до персонального комп'ютера (ПК) на період близько 1 місяця.

Вагове обладнання:

Ваги з поверненням ваги (підтримувані версії внутрішнього ПЗ):ELICOM EVL+, CAS SW-2. На вимогу можуть бути безкоштовно підключені інші моделі ваг за умови надання: протоколу обміну, самих ваг і кабелю для підключення до ПК на період близько 2-х тижнів.

Сканувальне та зчитувальне обладнання:

Підтримуються будь-які моделі (які повертають дані "в розрив клавіатури") сканерів штрих-кодів, зчитувачів магнітних і проксіміті карт (інтерфейси підключення до ПК: PS / 2 і USB HID).

Інтеграція jSolutions з обладнанням 1
Інтеграція jSolutions з обладнанням 2

Обладнання для друку:

 1. Для друку документів і звітів, можуть використовуватися будь-які пристрої (принтери), попередньо встановлені на комп'ютері. В даному випадку застосовується "графічний друк" за допомогою заздалегідь визначеного в ОС драйвера - це актуально для усіх рішень jSolutions.
 2. Для друку звітів і документів, відправлених безпосередньо на принтер (застосовується прямий "текстовий друк") при роботі з модулями "Ресторан", "Спортивно-розважальний комплекс", можуть використовуватися чекові принтери: Epson TM-U230, Epson TM -T88III.
 3. Для можливості друку штрихкодових етикеток (наклейок), в програмі реалізовано взаємодію з наступними спеціалізованими принтерами: DataMax Ex-2. За бажанням Замовника (доробка платна, вартість проектна) може бути реалізовано взаємодію з будь-яким іншим принтером для друку етикеток за умови надання: самого принтера, документації і кабелю для підключення до ПК на період близько 2-х тижнів.

Торгові POS-термінали:

Підтримується робота програмного забезпечення на будь-яких моделях POS-терміналів, що мають достатній набір портів (інтерфейсів) для підключення всіх необхідних зовнішніх пристроїв, покликаних забезпечити функціонування бізнес-процесів, що підлягають автоматизації. Мінімальні вимоги до POS-терміналів: наявність встановленої ліцензійної ОС Windows (XP або новіша версія) або Linux, 2-х ядерний процесор з частотою не менш 1.8 ГГц, жорсткий диск об'ємом 20 ГБ і більше, не менше 1Гб оперативної пам'яті, сенсорний екран з роздільною здатністю 1024х768 і вище. З числа POS-терміналів, використовуваних в рамках автоматизації бізнес-процесів наших клієнтів, можна виділити обладнання наступних виробників: Posiflex (JIVA), IBM, FlyTech.

Інтеграція jSolutions з обладнанням 4
Інтеграція jSolutions з обладнанням 5

Устаткування систем контролю і управління доступом (СКУД):

 1. Для вирішення різнопланових завдань, пов'язаних з автоматизацією управління доступом, в тому числі платним доступом, використовується устаткування виробництва компаній Кард-Системс, Intelligent Access Controller (IAC), призначене для управління процесом доступу в режимі On-Line (контролери, концентратори, зчитувачі проксіміті карт, дверні електромеханічні засувки, турнікети). Можливість використання турнікетів і зчитувачів інших виробників для спільної роботи з контролерами компанії Кард-Системс і Intelligent Access Controller (IAC) розглядається в індивідуальному порядку (терміни і вартість проектні).
 2. IP-Відеокамери: HikVision, Dahua, Novus.Замовити дзвiнок