+38 (044) 564-77-33, +38 (095) 617-41-15, +38 (066) 986-85-23, +38 (073) 218-42-21

Інтеграція jSolutions з обладнанням

Перелік обладнання яке є сумісним з рішеннями jSolutions:
 • реєстратори розрахункових операцій (РРО): електронні контрольно-касові реєстратори (ЕККР) і електронні контрольно-касові апарати (ЕККА);
 • електронні замки та системи доступу до готельних номерів;
 • скануюче і зчитуюче обладнання: сканери штрих-кодів і зчитувачі магнітних/проксіміті карт;
 • друкарське обладнання: принтери, чекові принтери і принтери для друку штрихкодових етикеток;
 • торгові POS-термінали;
 • банківскі POS-термінали;
 • обладнання системи контролю та управління доступом (СКУД); програмні РРО;
 • ваги.

Реєстратори розрахункових операцій (РРО).

1.ЕККР (підтримувані версії внутрішнього ПЗ):
 • Datecs - FP3530T(5.20, 5.00),
 • Datecs - FP320(4.01),
 • Мария-301МТМ (M301T3, M301T3+, M301T7, M301T10, M301T11)
 • МІНІ-ФП54.01 (5401F1),
 • Екселліо FP-2000 (1.00UA),
 • Екселліо FPP-350 (1.00UA, 2.00UA),
 • IKC-483LT (ОП-02)
2.ЕККА (підтримувані версії внутрішнього ПЗ):
 • Mini-500.02ME(52-01, 52-02, 52-07, 52-09),
 • Mini-600.04ME (64-01),
 • Mini-600.05ME(65-01)
На вимогу можуть бути безкоштовно підключені всі моделі РРО, присутні в Державному реєстрі РРО в списку обладнання, дозволеного для первинної реєстрації, з зазначеними для нього версіями внутрішнього ПО , за умови надання: протоколу обміну, самого РРО та кабелю для підключення до персонального комп'ютера (ПК) на період близько 1 місяця.

ПРРО:

Як альтернативу використання фіскального реєстратора, ми відповідно до вимог законодавства, розробили і пропонуємо програмний реєстратор розрахункових операцій власної розробки . Поставляється на умовах оренди і дозволяє знизити сукупну вартість володіння програмного комплексу.
Крім того, ми забезпечили API-інтеграцію з фіскальним сервером FS iNNOVATE! (SystemGroup), та новим пристроєм iNNOVATE! 4POS на базі ОС Android яке інтегровано з нашим ПО для торгівлі, сфери послуг і сістемами самообслуговування.

Термінали збору даних (ТЗД):

Для збору даних та оперативної передачі інформації в модулі jSolutions нами реалізована інтеграція з ТЗД різних виробників, пристрої яких працюють на ОС Android, зокрема Newland MT65 Beluga III 2D і Newland Symphone N2S.

Вагове обладнання:

Ваги з поверненням ваги (підтримувані версії внутрішнього ПЗ):ELICOM EVL+, CAS SW-2. На вимогу можуть бути підключені інші моделі ваг за умови надання: протоколу обміну, самих ваг і кабелю для підключення до ПК на період близько 2-х тижнів.

Сканувальне та зчитувальне обладнання:

Підтримуються будь-які моделі сканерів штрих-кодів (які повертають дані "в розрив клавіатури"), зчитувачів магнітних і проксіміті карт (інтерфейси підключення до ПК: PS/2 і USB HID, сумісні з ідентифікаторами RF-ID 125 кГц (ASK/FSK) та Mifare 13,56 МГц), наприклад моделі CS-02-USB чи U-prox Destop.

Інтеграція jSolutions з обладнанням 1
Інтеграція jSolutions з обладнанням 2

Обладнання для друку:

 1. Для друку документів і звітів, можуть використовуватися будь-які пристрої (принтери), попередньо встановлені на комп'ютері. В даному випадку застосовується "графічний друк" за допомогою заздалегідь визначеного в ОС драйвера - це актуально для усіх рішень jSolutions.
 2. Для друку звітів і документів, відправлених безпосередньо на принтер (застосовується прямий "текстовий друк") при роботі з модулями "Ресторан", "Спортивно-розважальний комплекс", можуть використовуватися чекові принтери: UNS-TP61.05, Epson TM-U230, Epson TM -T88III.
 3. Для можливості друку штрихкодових етикеток (наклейок), в програмі реалізовано взаємодію з наступними спеціалізованими принтерами: DataMax Ex-2. За бажанням Замовника (доробка платна, вартість проектна) може бути реалізовано взаємодію з будь-яким іншим принтером для друку етикеток за умови надання: самого принтера, документації і кабелю для підключення до ПК на період близько 2-х тижнів.

Банківські POS-термінали:

Підтримується взаємодія програмного забезпечення з моделями банківських POS-терміналів, що набули широкого поширення (Verifone VX-520, Ingenico ICT220, Ingenico Desk / 3200) і відповідними протоколами взаємодії, наприклад Приватбанку. За запитом клієнтів створюємо нові протоколи взаємодії з будь-яким банком.

POS-термінали для торгівлі і ресторанів, моноблоки з multi-touch screen моніторами:

Підтримується робота програмного забезпечення на будь-яких моделях POS-терміналів, що мають достатній набір портів (інтерфейсів) для підключення всіх необхідних зовнішніх пристроїв, покликаних забезпечити функціонування бізнес-процесів, що підлягають автоматизації. Мінімальні вимоги до POS-терміналів: наявність встановленої ліцензійної ОС Windows (7 або новіша версія) або Linux, 2-х ядерний процесор з частотою не менш 1.8 ГГц, жорсткий диск об'ємом 20 ГБ і більше, не менше 1Гб оперативної пам'яті, сенсорний екран з роздільною здатністю 1024х768 і вище. З числа POS-терміналів, використовуваних в рамках автоматизації бізнес-процесів наших клієнтів, можна виділити обладнання наступних виробників: Posiflex (JIVA), IBM, FlyTech, Моноблок Asus AiO V161GAT-BD028D (90PT0201-M02210)

Інтеграція jSolutions з обладнанням 4
Інтеграція jSolutions з обладнанням 5

Устаткування систем контролю і управління доступом (СКУД):

 1. Для вирішення різнопланових завдань, пов'язаних з автоматизацією управління доступом, в тому числі платним доступом, використовується устаткування виробництва компаній Кард-Системс, Intelligent Access Controller (IAC), призначене для управління процесом доступу в режимі On-Line (контролери, концентратори, зчитувачі проксіміті карт, дверні електромеханічні засувки, турнікети). Можливість використання турнікетів і зчитувачів інших виробників для спільної роботи з контролерами компанії Кард-Системс (КСКД3-12К) і Intelligent Access Controller (IAC) розглядається в індивідуальному порядку (терміни і вартість проектні).
 2. Для автоматичного розпізнавання номерних знаків автомобілів та верифікації прав доступу на закриті периметри використовуються різні IP-відеокамери: Dahua, Novus.

Інтеграція з електронними замками і системами доступу в готельні номери:

Ринок електронної продукції пропонує тисячі моделей замків і програматорів. Тому, ми як розробник, виконуємо інтеграцію з будь-якими видами замкових системами і електронними замками під запит замовника, при наданні на тестування обраного варіанту обладнання. Сьогодні вже підтримується готова інтеграція з широко поширеними рішеннями, зокрема, замками:
 • 2900 Classic RFID Mifare (від нашого партнера, компанії Hotek);
 • Innovate RF-INV2013F-SS замками широко представленими на ринку різними постачальниками;
 • RFID Hotel Lock ZKTeco LH3000 замками широко представленими на ринку різними постачальниками;


Замовити дзвiнок