+38 (044) 564-77-33, +38 (095) 617-41-15, +38 (066) 986-85-23, +38 (073) 218-42-21

Інтеграція jSolutions з обладнанням

Перелік обладнання яке є сумісним з рішеннями jSolutions:
 • реєстратори розрахункових операцій (РРО): електронні контрольно-касові реєстратори (ЕККР) і електронні контрольно-касові апарати (ЕККА);
 • електронні замки та системи доступу до готельних номерів;
 • скануюче і зчитуюче обладнання: сканери штрих-кодів і зчитувачі магнітних/проксіміті карт;
 • друкарське обладнання: принтери, чекові принтери і принтери для друку штрихкодових етикеток;
 • торгові POS-термінали;
 • банківскі POS-термінали;
 • обладнання системи контролю та управління доступом (СКУД); програмні РРО;
 • ваги.

Реєстратори розрахункових операцій (РРО).

1.ЕККР (підтримувані версії внутрішнього ПЗ):
 • Datecs - FP3530T(5.20, 5.00),
 • Datecs - FP320(4.01),
 • Datecs - FP-101 Smart,
 • Мария-301МТМ (M301T3, M301T3+, M301T7, M301T10, M301T11)
 • МІНІ-ФП54.01 (5401F1),
 • Екселліо FP-2000 (1.00UA),
 • Екселліо FPP-350 (1.00UA, 2.00UA),
 • IKC-483LT (ОП-02)
2.ЕККА (підтримувані версії внутрішнього ПЗ):
 • Mini-500.02ME(52-01, 52-02, 52-07, 52-09),
 • Mini-600.04ME (64-01),
 • Mini-600.05ME(65-01)
На вимогу можуть бути безкоштовно підключені всі моделі РРО, присутні в Державному реєстрі РРО в списку обладнання, дозволеного для первинної реєстрації, з зазначеними для нього версіями внутрішнього ПО , за умови надання: протоколу обміну, самого РРО та кабелю для підключення до персонального комп'ютера (ПК) на період близько 1 місяця.

Програмний РРО:

В якості альтернативи використання фіскального реєстратора ми пропонуємо програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО) власної розробки . ПРРО розроблений відповідно до вимог законодавства та поставляється на умовах оренди. Використання програмного реєстратора розрахункових операцій дозволяє знизити сукупну вартість володіння програмним комплексом.

Буклет (PDF, 2.5 Mb)

iNNOVATE! 4POS

Ми забезпечили API-інтеграцію з фіскальним сервером iNNOVATE! 4POS (SystemGroup). Новий пристрій iNNOVATE! 4POS інтегровано з нашим ПО в мобільній версії на базі ОС Android для торгівлі і сфери обслуговування. В одному портативному корпусі: POS-система (робота з базою даних товарів, формування документів), касовий апарат (друк фіскальних чеків) і сканер штрих-кодів.

Термінали збору даних (ТЗД):

Для збору даних та оперативної передачі інформації в модулі jSolutions нами реалізована інтеграція з ТЗД різних виробників, пристрої яких працюють на ОС Android, зокрема Newland MT65 Beluga III 2D і Newland Symphone N2S.

Вагове обладнання:

Ваги з поверненням ваги (підтримувані версії внутрішнього ПЗ):ELICOM EVL+, CAS SW-2. На вимогу можуть бути підключені інші моделі ваг за умови надання: протоколу обміну, самих ваг і кабелю для підключення до ПК на період близько 2-х тижнів.

Сканувальне та зчитувальне обладнання:

Підтримуються будь-які моделі сканерів штрих-кодів (які повертають дані "в розрив клавіатури"), зчитувачів магнітних і проксіміті карт (інтерфейси підключення до ПК: PS/2 і USB HID, сумісні з ідентифікаторами RF-ID 125 кГц (ASK/FSK) та Mifare 13,56 МГц), наприклад моделі CS-02-USB чи U-prox Destop.

Інтеграція jSolutions з обладнанням 1
Інтеграція jSolutions з обладнанням 2

Обладнання для друку:

 1. Для друку документів і звітів, можуть використовуватися будь-які пристрої (принтери), попередньо встановлені на комп'ютері. В даному випадку застосовується "графічний друк" за допомогою заздалегідь визначеного в ОС драйвера - це актуально для усіх рішень jSolutions.
 2. Для друку звітів і документів, відправлених безпосередньо на принтер (застосовується прямий "текстовий друк") при роботі з модулями "Ресторан", "Спортивно-розважальний комплекс", можуть використовуватися чекові принтери: UNS-TP61.05, Epson TM-U230, Epson TM -T88III.
 3. Для можливості друку штрихкодових етикеток (наклейок), в програмі реалізовано взаємодію з наступними спеціалізованими принтерами: DataMax Ex-2. За бажанням Замовника (доробка платна, вартість проектна) може бути реалізовано взаємодію з будь-яким іншим принтером для друку етикеток за умови надання: самого принтера, документації і кабелю для підключення до ПК на період близько 2-х тижнів.

Банківські POS-термінали:

Підтримується взаємодія програмного забезпечення з моделями банківських POS-терміналів, що набули широкого поширення (Verifone VX-520, Ingenico ICT220, Ingenico Desk/3200) і відповідними протоколами взаємодії, наприклад Приватбанку. За запитом клієнтів створюємо нові протоколи взаємодії з будь-яким банком.

POS-термінали для торгівлі і ресторанів, моноблоки з multi-touch screen моніторами:

Підтримується робота програмного забезпечення на будь-яких моделях POS-терміналів, що мають достатній набір портів (інтерфейсів) для підключення всіх необхідних зовнішніх пристроїв, покликаних забезпечити функціонування бізнес-процесів, що підлягають автоматизації. Мінімальні вимоги до POS-терміналів: наявність встановленої ліцензійної ОС Windows (7 або новіша версія) або Linux, 2-х ядерний процесор з частотою не менш 1.8 ГГц, жорсткий диск об'ємом 20 ГБ і більше, не менше 1Гб оперативної пам'яті, сенсорний екран з роздільною здатністю 1024х768 і вище. З числа POS-терміналів, використовуваних в рамках автоматизації бізнес-процесів наших клієнтів, можна виділити обладнання наступних виробників: Posiflex (JIVA), IBM, FlyTech, Моноблок Asus AiO V161GAT-BD028D (90PT0201-M02210)

Інтеграція jSolutions з обладнанням 4
Інтеграція jSolutions з обладнанням 5

Устаткування систем контролю і управління доступом (СКУД):

 1. Для вирішення різнопланових завдань, пов'язаних з автоматизацією управління доступом, в тому числі платним доступом, використовується устаткування виробництва компаній Кард-Системс, Intelligent Access Controller (IAC), призначене для управління процесом доступу в режимі On-Line (контролери, концентратори, зчитувачі проксіміті карт, дверні електромеханічні засувки, турнікети). Можливість використання турнікетів і зчитувачів інших виробників для спільної роботи з контролерами компанії Кард-Системс (КСКД3-12К) і Intelligent Access Controller (IAC) розглядається в індивідуальному порядку (терміни і вартість проектні).
 2. Для автоматичного розпізнавання номерних знаків автомобілів та верифікації прав доступу на закриті периметри використовуються різні IP-відеокамери: Dahua, Novus.

Інтеграція з електронними замками і системами доступу в готельні номери:

Ринок електронної продукції пропонує тисячі моделей замків і програматорів. Тому, ми як розробник, виконуємо інтеграцію з будь-якими видами замкових системами і електронними замками під запит замовника, при наданні на тестування обраного варіанту обладнання. Сьогодні вже підтримується готова інтеграція з широко поширеними рішеннями, зокрема, замками:
 • 2900 Classic RFID Mifare (від нашого партнера, компанії Hotek);
 • Innovate RF-INV2013F-SS замками широко представленими на ринку різними постачальниками;
 • RFID Hotel Lock ZKTeco LH3000 замками широко представленими на ринку різними постачальниками;
Інтеграція jSolutions з обладнанням GPS

Інтеграція з GPS-сервісами:

Система jSolutions має технічні можливості для інтеграції з GPS-сервісами та різноманітними GPS-трекерами. Створення такої інтеграції дозволяє отримувати необхідні телеметричні дані для управлінського обліку автотранспорту: пробіг для подорожнього листа, виробіток мотогодин, залишок палива у баку тощо.

Використання даних GPS-моніторингу надає можливість візуалізації руху транспортних засобів в рамках конкретного подорожнього листа, візуалізації положення та руху автомобілів в довільний момент або період часу. Це дозволяє здійснювати контроль відповідності даних, що надаються співробітниками, з фактичним виконанням завдань, робити різноманітні аналітичні звіти. Дані GPS-моніторингу зберігаються в БД клієнтів необмежений час.

За замовленням, ми створюємо інтеграцію як безпосередньо з трекерами, так і через сервери різних GPS-сервісів, які використовує клієнт, при наявності АРІ у цих сервісів.Замовити дзвiнок