+38 (044) 564-77-33, +38 (095) 617-41-15, +38 (066) 986-85-23, +38 (073) 218-42-21

Lucky Kids Club

Логотип Lucky Kids Club

Lucky Kids Club

Lucky Kids Club – це дитячий центр всебічного розвитку дітей. Центр проводить заняття для дітей від 1,5 року із загального розвитку, підготовці до школи, логопедичної корекції, англійської мови, lego-констуірованія та інших.

При впровадженні проекту Lucky Kids Club була поставлена задача формування розкладу за видами занять, майстер-класів, спортивних гуртків, часу проведення занятть, педагогами. Друге завдання - оперативне обслуговування клієнта: продаж абонементів, разових відвідувань, аналіз кількості та залишків відвідувань за абонементом, формування груп, завантаження приміщень і планування графіка роботи персоналу, розрахунок заробітної плати співробітників, і найважливіше для власника - аналіз прибутку бізнесу за допомогою звітів та умов відбору інформації в єдиній базі даних у розрізі 2-х юридичних осіб.

Клієнт вже користувався іншим програмним забезпеченням, яке не вирішувало завдань центру. Нами була запропонована система jSolutions яка дозволяє здійснювати продаж товарів та послуг, налаштовувати гнучку сітку тарифів, налаштовувати абонементи, інтегруватися з різним обладнанням і комплексно вирішувати всі поставлені завдання дитячого клубу. Наші аналітики допомогли розробити і автоматизувати бізнес-процеси клієнта і навчили персонал роботі у системі в найкоротші сроки. А фахівці IТ-відділу реалізували завдання прискорення роботи локальної мережі та оптимізації роботи комп'ютерів центру.

https://www.instagram.com/lucky_kids_club/

https://www.facebook.com/Lucky.Kids.Klub/Замовити дзвiнок