+38 (044) 564-77-33, +38 (095) 617-41-15, +38 (066) 986-85-23, +38 (073) 218-42-21

Комплекс відпочинку "Магурка" у Ворохті

logo-magurka

Відпочинковий комплекс "МАГУРКА"

Відпочинковий комплекс "МАГУРКА" розташований у смт Верховина, Івано-Франківської області. Це база відпочинку, яка надає широкий комплекс послуг для відпочиваючих:

  • оренда котеджів та номерів;
  • харчування у колибі та проведення банкетів;
  • сауна, басейн, чан, кальянна;
  • прокат устаткування (зимового та літнього).

Головним завданням клієнта було комплексно автоматизувати бізнес-процеси комплексу таким чином, щоб вони були взаємопов'язані. Наша компанія запропонувала автоматизацію облікових процесів за допомогою системи jSolutions:

  • модуль "Готель" для автоматизації обліку попереднього бронювання та оренди котеджів;
  • модуль "Ресторан" для автоматизації барного та ресторанного обслуговування;
  • модуль "Спортивно-розважальний комплекс" для обліку прокату устаткування, а також бронювання і відвідування сауни, басейну, чану, кальянної;
  • модуль "Бухгалтерія" для ведення повного бухгалтерського обліку та підготовки звітності;
  • модуль "Заробітна плата" для розрахунку відрядної заробітної плати працівників комплексу;
  • модуль "Склад" для обліку усіх матеріальних цінностей, у тому числі й продуктів харчування.

Наш клієнт обрав комплексну автоматизацію з поетапним впровадженням окремих модулів системи. На першому етапі було прийнято рішення автоматизувати харчування у колибі, що розташована на території бази відпочинку, за допомогою модуля "Ресторан". Наші спеціалісти встановили ПЗ на комп'ютери клієнта, налаштували точки продажів, що охоплювали різні зони комплексу харчування (бар, альтанки, банкетна зала), налаштували устаткування (чекові та кухонні принтери, зчитувачі карток) та провели навчання по роботі у системі. До речі, клієнт доручив нам бути посередниками у придбанні додаткового комп'ютерного устаткування, зчитувачів карток і самих карток. У колибі було запроваджено автоматизований облік: у програмі "Ресторан" приймаються замовлення, автоматично відправляються на кухню для приготування, формуються рахунки клієнтів тощо. Наступним етапом була автоматизація обліку продуктів харчування з використанням модуля "Склад". У програмі складського обліку за даними рахунків клієнтів ведеться автоматичний підрахунок продуктів харчування для списання при мінімальному втручанні користувача. Адмініструвати базу даних клієнт доручив нам. Ми розташували її у хмарі та забезпечуємо резервне архівування БД, вчасне оновлення серверу додатків та ПЗ.

Робота над повною автоматизацією бізнес-процесів комплексу відпочинку "Магурка" триває. Підключення інших модулів до єдиної БД здійснюватиметься поетапно. Таким чином буде забезпечено цілісність даних, їх раціональну обробку та використання.

https://verkhovyna.life/magurka

https://www.instagram.com/magurka_verkhovyna/Замовити дзвiнок