+38 (044) 564-77-33, +38 (095) 617-41-15, +38 (066) 986-85-23, +38 (073) 218-42-21

Група компаній «Нова якість»

Група компаній «Нова якість»

Група компаній «Нова якість» – це понад 60-річний досвід у будівельній сфері, сучасні підходи в організації роботи, кваліфікований персонал, новітнє обладнання та техніка. Компанія зосереджена у м. Черкаси. В арсеналі – більше сотні одиниць техінки та пів тисячі працівників.

Наразі компанія складається із кількох підрозділів. Основні напрямки: обслуговування будинків Черкас та вивіз великогабаритного сміття.

Управлінська компанія «Нова якість» вже понад рік обслуговує 842 багатоповерхівки Черкас.

Компанія «Нова якість «Благоустрій» здійснює збір та вивіз негабаритного сміття. Наразі техніка компанії забирає великогабарит із 240 майданчиків.

Крім того, «Нова якість» - це соціально-відповідальний бізнес, який завжди підтримує благодійні проекти.

Однією із задач клієнта була автоматизація формування звітів. Наша компанія запропонувала модуль “Автотранспорт” системи jSolutions. Робота в програмі розпочалась із реєстрації транспортних засобів та внесення інформації про них у відповідному розділі. Наступним етапом була організація обліку Подорожніх листів. Ведення Подорожніх листів в програмі дозволяє швидко та зручно сформувати звіти про роботу транспортних засобів та водіїв (в тому числі супроводжуючих осіб), обсяги перевезеного вантажу, кількість витраченого пального тощо. До речі, ми розробили ряд індивідуальних звітів, враховуючи специфіку, особливості роботи та побажання клієнта.

В програмі “Автотранспорт” також можлива організація обліку технічного обслуговування транспортних засобів. У разі такої необхідності, ми з радістю допоможемо з налаштуванням та впровадженням, враховуючи потреби клієнта.

https://www.instagram.com/novayakist/

https://www.facebook.com/UK.nova.yakist

https://nova-yakist.comЗамовити дзвiнок