+38 (044) 564-77-33, +38 (095) 617-41-15, +38 (066) 986-85-23, +38 (073) 218-42-21

Покращуємо безпеку доступу до готельних номерів

Велика насиченість ринку готельних послуг у більшості випадків мотивує своїх учасників підкорювати нові вершини в перегонах за звання кращого. Безумовно сервіс готелю складається з великої кількості компонентів. Бронювання номера, заселення/виселення гостя, обслуговування під час проживання, надання якісних супутніх послуг (тренажерні зали, басейн, СПА-послуги тощо) — всі ці сервіси і не тільки вони, враховуючи якість кожного з них, обгрунтовують зірковість готелю. Неостанньою в цьому переліку є безпека готелю, зокрема права доступу до номерів. Звичайний ключ теоретично можна загубити або він може потрапити до третіх осіб чи зловмисників. В нагоді стануть сучасні технології, які дозволять уникнути подібних ситуацій.
Реалізувати такий підхід допоможе система jSolutions. Особливість підходу полягає у використанні MiFare карт — безконтактних пластикових смарт-карт. На відміну від інших карт, MiFare має вбудований чип з певним об’ємом пам’яті. А отже, на карту окрім ідентифікатора можна записати й іншу інформацію, зокрема вказати період дії карти. Під час реєстрації клієнта на карту-ключ через базу записується ідентифікатор кімнати, яку цей ключ може відкрити, та встановлюється період дії цього ключа. Коли клієнт підносить карту до дверного замка, зчитувач звіряє ідентифікатор кімнати та період доступу в автономному режимі. У разі відповідності всіх параметрів двері відчиняються.
Використовуючи хмарну систему jSolutions, ви маєте можливість покращити бізнес-процеси вашого готелю, зокрема збільшити безпеку доступу до готельних номерів та покращити ефективність готельних послуг в цілому. Замовити дзвiнок