+38 (044) 564-77-33, +38 (095) 617-41-15, +38 (066) 986-85-23

Про хмарну систему jSolutions

jSolutions - це хмарна система для автоматизації управлінських та облікових завдань підприємств. jSolutions дозволяє не лише повністю автоматизувати бізнес-процеси, а й мінімізувати витрати на користування системою. Зменшення загальної вартості володіння програмним забезпеченням ми досягли за рахунок можливості роботи системи на будь-якій операційній системі (Linux, Ubuntu, Windows, MacOS, Android) використання умовно безкоштовного програмного забезпечення (OpenOffice, LibreOffice) та за рахунок використання для обробки даних різних СКБД, таких як Oracle або PostgreSQL. Система інтегрується з різноманітним обладнанням, та може працювати на різноманітному устаткуванні.

 

Про систему JSolutions

Працюйте віддалено, не турбуючись про захист передачі даних, адже увесь об'єм інформації проходить декілька рівнів шифрування під час передачі від сервера до користувача і назад. Ми не прив'язуємо клієнта до покупки системи. Ви завжди можете обрати зручний для вас варіант поставки.

Документообiг Ресторан Торгiвля та склад Коворкiнг Бухгалтерiя Консолiдацiя Заробiтна плата Нерухоме майно Автотранспорт CRM Персонал Спортивно-розважальний комплекс Навчальний заклад Готель jSolutionsЗамовити дзвiнок