+38 (044) 564-77-33, +38 (095) 617-41-15, +38 (066) 986-85-23, +38 (073) 218-42-21

Програмний РРО

Буклет (PDF, 2.5 Mb)

Програмний реєстратор розрахункових операцій – необхідний інструмент сучасного бізнесу

ПРРО - це сучасна альтернатива касовим апаратам та фіскальним реєстраторам. Він дозволяє зменшити витрати на придбання та обслуговування апаратних реєстраторів. Його можна встановити на комп'ютер з операційною системою і підключенням до мережі Інтернет. Програма jSolutions фіксує продаж у момент оплати та автоматично передає дані про оплату на сервери контролюючих органів.

З 1 серпня 2020 року в Україні офіційно дозволено користуватися Програмними РРО замість класичних кас. Сьогодні це необхідний інструмент для легального бізнесу і для тих, хто приймає платежі готівкою та банківськими картами. У порівнянні з апаратними реєстраторами, ПРРО можна швидше зареєструвати при відкритті нової торгової точки, інтернет-магазину тощо. Також є можливість забезпечити покупців зручним доступом до електронних чеків.

ПРРО jSolutions_pic_02

Як працює ПРРО?

Програмний РРО встановлюється на будь-який гаджет та комп'ютер з операційною системою, де є можливість підключення до мережі Інтернет і повністю заміняє касові апарати. Коли на робочому місці касира покупець робить оплату, автоматично відбувається реєстрація чеку в програмі. Після цього чек одразу потрапляє на сервер контролюючих органів для перевірки. У програмі зберігаються усі дані про продажі.

 
ПРРО jSolutions_pic_03

Як можна отримати е-чек?

  • в електронній формі, на e-mail;
  • і / або в паперовій формі;
  • відображенням QR-коду в програмі, який дозволяє зчитувати е-чек.

Чеки зберігаються у електронному вигляді довгостроково. Такий функціонал дозволяє оперативно моніторити потрібний чек за його номером або за датою покупки. Швидко здійснювати повернення коштів, підвищуючи лояльність компанії в очах клієнта. Також залишається можливість друкувати чеки на будь-якому пристрої друку, наприклад, звичайний принтер.

Де можна працювати з ПРРО?

Щоб зручно приймати оплату у залі ресторану, готелі, СПА або спорт-клубі, в магазинах та на торгових точках, функції ПРРО реалізовані у будь-якому програмному модулі jSolutions, який здійснює роботу з оплатою готівкою та банківською картою:

Буклет (PDF, 2.5 Mb)
 
 Замовити дзвiнок