+38 (044) 564-77-33, +38 (095) 617-41-15, +38 (066) 986-85-23, +38 (073) 218-42-21

Система управління навчальним закладом

Автоматизована система управління навчальним процесом jSolutions

jSolutions Учебное заведение 1

Налагоджуйте ефективну організацію навчального процесу, підвищуйте показники вашого навчального закладу використовуючи хмарну систему jSolutions. Функціональні можливості системи дозволяють автоматизувати школи, коледжі, академії, інститути, університети та інші типи освітніх установ.

 
Автоматизація навчального процесу ВНЗ дозволяє підвищити ефективність роботи за рахунок:
  • створення і роботи з розкладом занять/уроків, з урахуванням кількості вільних класів, аудиторій, а також факультетів, груп і викладачів;
  • ведення довідника дисциплін, з розбивкою за рівнями навчання та можливістю вказувати перелік необхідних завдань до кожного рівня;
  • настройки індивідуальних графіків роботи для викладачів і занять для студентів;
  • ведення особистих даних всіх учнів закладу в єдиній базі даних, з додатковою інформацією про батьків (телефони, e-mail і т.д.);
  • роботи з електронними журналами, в яких можна виставляти оцінки, фіксувати теми занять, контрольні, тестування, домашні завдання і відмічати присутніх;
  • контролю відвідування занять студентами/учнями і доступу в студентські гуртожитки, з можливістю настройки графіка відвідувань.
jSolutions Учебное заведение 2

Аналіз успішності

Деканату, кафедрі, куратору, методисту або викладачеві буде легко отримати і проаналізувати загальні дані про успішність учнів/студентів із зазначенням оцінок, середнього балу, списку запізнень і пропусків. Крім того, за допомогою web-додатку або через e-mail всі дані про успішність, результати захисту дипломних або курсових робіт зможуть отримувати і батьки учня чи студента.

 

Автоматизація школи

Використання комп'ютерної програми для організації роботи школи дозволяє не тільки підвищити рівень безпеки учнів, а й трудову дисципліну навчального персоналу. За допомогою системи ви зможете контролювати час входу і виходу співробітників, відвідуваність школи і уроків учнями використовуючи при цьому турнікети, електронні замки, індивідуальні перепустки та учнівські карти. Вчителям буде зручніше проводить заняття працюючи в електронному класному журналі, де вони зможуть виставляти оцінки, фіксувати типи поведених робіт, домашніх завдань і підсумкових оцінок за дисциплінами. Батьки та учні завжди можуть скористатися індивідуальним доступом через web-браузери для перегляду оцінок за результатами навчання.

Робота їдальні або кафетерію в учбовому закладі

jSolutions вирішує завдання забезпечення харчування на території навчальних організацій. Працюючи в комплексі, за рахунок інтеграції модуля Навчальний заклад з модулем Ресторан ви зможете: формувати замовлення на харчування, надавати можливість безготівкової оплати учням за допомогою безконтактної картки-ідентифікатора (учнівський, студентський) і замовлення страв з меню за допомогою web-доступу.

jSolutions Учебное заведение 3

Контроль доступу та підвищення безпеки

Використання модуля Навчальний заклад в комплексі з модулем Управління доступом дозволяє підвищити рівень безпеки учнів/студентів навчальних закладів. Контролюйте відвідування занять, як самостійним занесенням даних в журнал, так і автоматично за допомогою учнівських, студентських карт/квитків, керуйте доступом в корпуси та гуртожитки за допомогою пунктів пропуску, які можуть бути оснащені електронними замками або турнікетами. Керуючи доступом на територію і в приміщення складайте графіки для різних користувачів наприклад за часом або по дням тижня.

jSolutions Учебное заведение 3

Система jSolutions дозволяє отримати ефективний інструмент комплексного управління школою, університетом, підвищити виконавчу дисципліну учнів і трудову дисципліну персоналу. Освітній заклад, в свою чергу, може отримати безліч додаткових конкурентних переваг, серед яких: підвищення іміджу, підвищення рівня довіри з боку батьків, прозорість і безпеку навчального процесу.

 
Тестовий доступ
 


Замовити дзвiнок