+38 (044) 564-77-33, +38 (095) 617-41-15, +38 (066) 986-85-23, +38 (073) 218-42-21

Управління розробкою SCRUM

Найголовнішою перевагою Scrum-підходу до управління проектами розробки ПЗ є поетапне нарощування і поставка готового функціоналу. Кожна ітерація (етап) триває один місяць в кінці якої замовник отримує працюючий продукт з новими можливостями. Основним завданням на етапі планування є визначення найбільш важливих можливостей для замовника і реалізація їх у перших етапах з метою максимально швидкого старту роботи з основним функціоналом.
Scrum-підхід позбавляє нас від багатьох формальностей і часто ми можемо обійтися без детального ТЗ, тобто на основі розмови з клієнтом виписуються основні побажання у вигляді опису завдань (що має бути зроблено і з якою метою це повинно бути зроблено). Приймання відбувається в кінці кожного етапу за критеріями, які визначаються для кожного завдання.
Дуже важливою перевагою цього підходу є мінімізація ризиків так як рухаючись невеликими ітераціями можна в процесі реалізації проекту вносити коригування та отримувати зворотній зв'язок від замовника. Вартість внесення зміни в програмний продукт ближче до кінця проекту значно збільшується, тому коректування функціоналу на ранньому етапі заощадить як час так і гроші.


Замовити дзвiнок