+38 (044) 564-77-33, +38 (095) 617-41-15, +38 (066) 986-85-23, +38 (073) 218-42-21

Розумна система відкриває нові можливості в управлінні доступом.

Розвиток сучасних технологій не залишив без уваги системи доступу на територію бізнес-центрів, гіпермаркетів, торгових центрів, розважальних комплексів тощо. Спочатку з’явились картки доступу, які можна прикласти з вікна машини до зчитувача, котрий знаходиться при в’їзді перед шлагбаумом. Також швидко набули розповсюдження пульти дистанційного управління. Але і картки і пульти потребують втручання водія, відволікають його увагу та відбирають час, що може призвести до створення черг. Потрібно звернути увагу, що картки та пульти можуть бути передані третім особам, а це може призвести до зловживання та потрапляння невідомих осіб на територію.
Ми пропонуємо новий підхід до управління доступом. Функціонал хмарної системи jSolutions в поєднанні з IP-камерою дозволяє забезпечити проїзд транспорту на територію стоянки, офісної парковки, закритого паркінгу в автоматичному режимі. Для цього лише необхідна система jSolutions, IP-камера та обладнання для обмеження в’їзду на територію (шлагбауми, ворота, автоматичні стовпчики тощо). Наша система аналізує відеопотік з камери та розпізнає номери транспортних засобів. Після цього відбувається звірення номера з базою номерів в системі, яким дозволений в’їзд. Якщо номер співпадає з правами доступу (в який час та в який день, точкою проїзду тощо), шлагбаум/ворота відкривається автоматично і авто заїжджає на територію. Система автоматично фіксує та зберігає фактичний час в’їзду/виїзду та прикріплює фотографію із зображенням автомобіля та його номерного знака. В інших випадках відкриття шлагбаума відбувається за тимчасовою перепусткою чи з пульта охорони, що забезпечує безпеку доступу на територію.
Система jSolutions, працюючи в автоматичному режимі, покращує зручність потрапляння на територію та дозволяє скоротити витрати на управління доступом, оскільки не потребує купівлі карток, брелоків та пультів дистанційного управління. 



Замовити дзвiнок