+38 (044) 564-77-33, +38 (095) 617-41-15, +38 (066) 986-85-23, +38 (073) 218-42-21

Ви вже розвантажили стійку адміністратора?

 Дуже часто відвідувачі спортивних клубів зіштовхуються з картиною, коли в годину пік адміністратор перевантажен продажем абонементів, ідентифікацією та пропуском відвідувачів, консультаціями потенційних клієнтів або різними іншими завданнями. Така ситуація не є коректною, оскільки кожен клієнт бажає бути особливим і потребує до себе належного ставлення. Звичайно, досвід і професіоналізм дозволяє адміністратору швидко обслуговувати відвідувачів, але такого фахівця знайти важко та навіть його присутність не дає сто відсоткову гарантію швидкого розвантаження стійки адміністратора.
Для збільшення швидкості обслуговування відвідувачів можна скористатися екстенсивним підхідом та розширити трудові потужності шляхом найму декількох адміністраторів або реалізувати інтенсивний підхід, шляхом використання сучасної хмарної системи jSolutions.
Використання jSolutions дозволяє залишити в обов’язках адміністратора лише продаж/продовження абонементів або додаткових послуг. Решту завдань з управління доступом до приміщень рішення jSolutions реалізує в автоматичному режимі. Використання турнікетів або дверей з електрозамками та спеціального обладнання, яке після проходження клієнтів відображає їх фотографії на моніторі. При зчитуванні картки клієнта система аналізує дані по абонементу, звіряє залишок відвідувань, перевіряє право на відвідування в даний час згідно з тарифом тощо. Система дозволяє розвантажити стійку адміністратора та аналізувати всю інформацію про відвідування клієнтів і формувати різні звіти за певними вибірками.Замовити дзвiнок