+38 (044) 564-77-33, +38 (095) 617-41-15, +38 (066) 986-85-23, +38 (073) 218-42-21

Babaev Gym

Логотип Babaev Gym

Відгук спорткомплексу Babaev Gym

Babaev Gym — найбільший спорткомплекс в місті Вінниця. Зал площею 1500 м2 заснований справжніми професіоналами. У спортивний комплекс входить власна парковка, школа тренерів, сауна, просторі роздягальні та кардіокінотеатр. Титуловані тренери допомагають відвідувачам досягти своїх цілей і працюють з програмами реабілітації. Завдяки великій кількості спортивного інвентарю та силових агрегатів, клієнти ніколи не зіштовхуються з чергами до тренажерів.

До впровадження ПЗ jSolutions ми працювали з картонними картками для кожного клієнта (як раніше в бібліотеках). Було досить зручно і швидко поки кількість клієнтів не перевалила за 1000, тоді довелося переходити на електронний облік. Пластикові картки ми з самого початку робили зі штрих-кодом так як знали, що рано чи пізно доведеться переходити на програмне забезпечення. Коли шукали програму, в першу чергу, планували полегшити роботу адміністрації. А на наступному етапі сформувати базу клієнтів для зручного пошуку інформації і роботи з нею. Ми купили ноутбук і сканер штрих-кодів. Далі нам за 2-3 дні встановили і налаштували програму і за пару годин все пояснили. Протягом тижня ми змогли запуститись і внести в систему дані про своїх активних клієнтів.

Вигода від ПЗ jSolutions в полегшенні роботи адміністрації. У програмі є зручний пошук за клієнтами та за абонементами. Оформлення нових клієнтів і продаж нових абонементів відбувається досить швидко і легко. Використовуючи ПЗ jSolutions ми закрили наші потреби і це основна вигода, яку ми отримали від автоматизації. Ми цілеспрямовано шукали просту і зрозумілу програму для обліку клієнтів і їх абонементів і з цим програма jSolutions добре справляється.

Директор спорткомплексу "Babaev Gym"

Денис Бабаєв

babaevgym.com.uaЗамовити дзвiнок