+38 (044) 564-77-33, +38 (095) 617-41-15, +38 (066) 986-85-23, +38 (073) 218-42-21

Danfoss

logo danfoss

Відгук компанії "Danfoss"

Компанія Danfoss - найбільша промислова компанія Данії, світовий лідер у виробництві енергоефективних рішень. Компанія працює в більш ніж 100 країнах світу, має 26 000 співробітників і більше 70 заводів. Український офіс компанії відкрився в 1997 році. Бізнес компанії "Danfoss" зосереджений на трьох головних напрямках, де компанія "Danfoss" займає провідні позиції на ринку: тепловодопостачання, холодильного обладнання, привідної техніки Danfoss Drives. Фахівці компанії беруть активну участь в розробці національних будівельних і технічних стандартів, профільного законодавства, забезпечують необхідними рішеннями муніципальний, комерційний, промисловий, і житловий сектори в Україні. Для розрахунку заробітної плати наша компанія використовує програмне забезпечення (ПЗ) jSolutions.

В системі jSolutions розрахунок заробітної плати налаштований згідно з нашими бізнес-потребами, фахівцями були враховані всі наші побажання. Зміни в програму jSolutions вносяться оперативно, з урахуванням вимог законодавства, до термінів подачі звітності. У програмі jSolutions налаштовані розрахунок зарплати, податків, утримань із зарплати співробітника, а також внесків, що сплачуються роботодавцем за найманого працівника. Була реалізована розсилка розрахункових листів по заробітній платі кожному співробітнику через поштовий клієнт компанії.

Як і з будь-яким ПЗ, на початковому етапі нам потрібна була підтримка консультантів. В цілому, в програмі легко працювати, користувач може робити налаштування під себе самостійно.

Можемо виділити кілька переваг ПЗ jSolutions:

  • автоматична генерація і вивантаження проводок, яка дозволяє швидко і ефективно завантажувати дані в SAP, є деталізація за центрами витрат;
  • автоматична генерація звітів для здачі в контролюючі органи;
  • хмарне зберігання даних, можливість доступу до програми з будь-якого комп'ютера.

Сподіваємося на подальшу співпрацю з компанією jSolutions і збираємося використовувати функціонал, який на початковому етапі не використовувався.

Головний бухгалтер - Мошенський Олег Петрович

danfoss.uaЗамовити дзвiнок