+38 (044) 564-77-33, +38 (095) 617-41-15, +38 (066) 986-85-23, +38 (073) 218-42-21

jSolutions - срібний партнер «GigaCloud».

Один з лідерів ринку хмарних сервісів України «GigaCloud» привітав кожну компанію, яка співпрацює з ними тривалий час, подяками за партнерство. Компанію «jSolutions» нагородили відзнакою «срібного партнера» та подякою за внесок у розвиток українського хмарного ринку.

Основною метою плідної співпраці з «GigaCloud» стоїть забезпечення надійного зберігання даних наших клієнтів, в умовах обмежених ресурсів. Тому що користування послугами публічного дата-центру знижує витрати компанії на додаткову IT-інфраструктуру (придбання обладнання, створення окремого відділу та найняття кваліфікованого персоналу для обслуговування власних потужностей).

Зберігання, збирання та обробка даних може відбуватися як у приватній хмарі, так і з використанням публічних дата-центрів. Кожен клієнт має особливості в організації підрозділів в залежності від сфери діяльності. Тому коли компанія-замовник бажає автоматизувати окремі бізнес-процеси без непередбачених витрат на створення власної інфраструктури, наші спеціалісти пропонують скористатись послугами публічного хмарного сервісу.

Хмарний провайдер «GigaCloud» пропонує свої послуги у розрізі:

  • створення власної інфраструктури компанії;
  • розміщення IT-сервісів у публічних дата-центрах;
  • резервне копіювання IT- інфраструктури компанії;

Публічний дата-центр створює високотехнологічний простір для зберігання даних, який допомагає у реалізації проектів наших клієнтів в умовах обмежених ресурсів. Завдяки такому партнерству ми реалізуємо проекти будь-якого масштабу!Замовити дзвiнок