+38 (044) 564-77-33, +38 (095) 617-41-15, +38 (066) 986-85-23, +38 (073) 218-42-21

Що робити бухгалтеру з IBAN?

Усі готувались до обов'язкового переходу на новий міжнародний формат рахунків IBAN вже з 1 листопада, але Нацбанк прийняв рішення продовжити перехідний період до 12 січня 2020 року! Тобто, до 12 січня 2020 року усі українські банки повинні приймати платежі, як за новими реквізитами, так і за старими.

IBAN – міжнародний стандарт, згідно якого здійснюється кодування усіх банківських рахунків за єдиними міжнародними правилами.

 

Як тепер виглядатиме новий формат рахунку?

Формат рахунку iban

 

Що робити бухгалтеру? Де дізнатись нові реквізити юридичних осіб, яких вони ведуть?

Шукати та дізнаватись нічого не потрібно, усі банки, починаючи з 5 серпня 2019 р., переводять своїх клієнтів на нові реквізити за стандартами IBAN. Після внесення змін, банк самостійно повідомляє клієнтів і надає нові реквізити. Це стосується і зарплатних проектів. Тобто банк, у якому компанія користується зарплатним проектом має повідомити нові рахунки співробітників у форматі IBAN.

Усі наші клієнти вже можуть використовувати IBAN в системі jSolutions. Облікові записи контрагентів та співробітників, які містили інформацію щодо реквізитів вже доопрацьовані та мають новий формат, який відповідає стандарту IBAN. Внести зміни щодо нового стандарту у систему буде легко і швидко за допомогою декількох кліків. Усі друковані форми адаптовані під використання 29 значного рахунку.

Отримайте оновлення в рамках поточної технічної підтримки нашого програмного забезпечення та вже використовуйте IBAN. Якщо строк дії технічної підтримки закінчився — продовжить період підтримки або скористайтесь послугою одноразового оновлення системи.Замовити дзвiнок