+38 (044) 564-77-33, +38 (095) 617-41-15, +38 (066) 986-85-23, +38 (073) 218-42-21

Світ спорту або фітнес клуб для знавців

Для функціонування і розвитку спорт клубу необхідно врахувати багато моментів. Розташування, цінова категорія, наявність певних сервісів, базова спрямованість тощо. За офіційною статистикою в Україні працює понад півтори тисячі тільки фітнес об'єктів. Третина з них зосереджена в Києві. Насичення ринку у великих містах вже не за горами. Незабаром ми станемо свідками нової позиційної боротьби за відвідувача. З чим клуби вийдуть завтра до клієнта?

jSolutions Спорт 8

Чого хоче клієнт?

Зараз клієнт слідкує за новомодними тенденціями в спорті. І в цьому йому допомагають гравці ринку. Для отримання потоку відвідувачів досить бути в тренді і цього на перший погляд досить. Плюс гра ціною. Але з поліпшенням економічної ситуації в країні буде формуватися запит на нові сервіси і на більш гнучку подачу вже наявних. І ціна піде на третій план. Як це забезпечити - звичайно за допомогою створення нових сервісів і використання інформаційних технологій.

Що можна використовувати сьогодні?

Нещодавно ритм жителя міста був досить чітко прив'язаний до робочого графіку, графіку навчання, дітей (дитсадок/школа), буденних і вихідних днів. Але на ринку праці відбуваються зміни, які сформували виражений прошарок фахівців, які працюють на фрілансі, тобто у вільному від міського ритму графіку, без чіткої локалізації робочого місця. І навіть ті, хто затиснутий в рамки з 9 до 18, сьогодні потребують набагато більшої гнучкості планування графіка занять. Програмне забезпечення для спорт і фітнес індустрії дозволяє реалізувати завдання як сервісного так і управлінського характеру. (Ми опустимо в цій статті розгляд можливостей біометрії і обробки фізіологічних параметрів). Мережеве планування завантаження сервісів клубу, онлайн доступ до можливості перепланувати свій графік на плаваючий (сьогодні одне, завтра інше), бачити завантаження щоб уникати відвідувань в пікові години у відкритому доступі, пересунути відвідування на більш зручний час з урахуванням завантаження сервісу/тренера/залу і т.д. І такий підхід доступний сьогодні з використанням програми для управління спортивно-розважальним комплексом jSolutions. Маючи такий інструмент ви істотно підвищите лояльність клієнтів до вас і отримаєте додаткові переваги в конкурентній боротьбі.

Що запропонувати завтра?

Готувати полюбляють усі. Смачно готувати не всі вміють. А корисно готувати не у всіх є час і сили. І ось тут можна допомогти відвідувачу. Організуйте в закладі напівпансіон здорового харчування (сніданок/вечеря). Здорові, органічні та екологічно чисті продукти ввечері біля метро не завжди купиш. Та й час не всі можуть виділити. А якщо клуб знаходиться по дорозі дім-робота, то здоровий сніданок і правильна по калорійності вечеря стане вашою перевагою. І тут знову інформаційні технології забезпечать закупівлю, калькуляцію страв, управління продажем, формами оплати (в т.ч. бонусами).

jSolutions Коворкинг 5

Рийте яму

Так Так! Тільки НЕ Собі, а для басейну. В Україні тільки 15% фітнес об'єктів мають басейн. Перспектива зрозуміла. Рекомендації кращих лікарів дуже часто приводять, правильно, в басейн. Помірність навантаження, малотравматичність під час занять, потужний терапевтичний ефект. І головне схильність широких мас до водних процедур вам «у касу». До речі, про водні процедури. Чи не басейном єдиним. Згадайте санаторне лікування наших співвітчізників. Якщо немає водних процедур і масажу - це не лікування і крапка. А аквааеробіка, а реабілітація? Екскаватор вам на допомогу! Використання водостійких браслетів дозволить у вашій інформаційній системі відслідковувати тривалість відвідування, розраховуватись за допсервіси браслетом (Попередній депозит на браслет), фіксувати переміщення.

Рух це життя

А своєчасний рух в середні і малі міста це і експансія, і інвестиції, і заробіток. Використовуючи хмарні технології ви зможете бачити онлайн не тільки аналітичні звіти, але і оперативну інформацію за всіма обліковими і управлінськими даними з будь-якого місця планети де є інтернет. Не обов'язково сидіти в центральному офісі. У будь-який час, у будь-якому місці хмарна система jSolutions для управління спортивно-розважальним комплексом забезпечить вас доступом до даних.Замовити дзвiнок